03:04:14 - 12 اسفند 1402

معاونت فرهنگی و دانشجویی

برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1402/10/09 - 08:21
  • - تعداد بازدید: 42
  • - تعداد بازدیدکننده: 41
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر کل فرهنگی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها خبر داد

آغاز ثبت نام اعتکاف دانشجویی در دانشگاه‌ها

مدیر کل فرهنگی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها از آغاز ثبت نام اعتکاف دانشجویی خبرداد و گفت: دانشجویان می توانند با مراجعه به دفاتر نهاد و مساجد در دانشگاه‌ها ثبت نام را انجام داده و در اعتکاف ماه رجب شرکت کنند.

به گزارش مفدا  سعید کرمی، مدیر کل فرهنگی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها که امروز در مراسم تقدیر از برگزیدگان فراخوان ایده اعتکاف دانشجویی که در نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها برگزار شد، با اشاره به برگزاری اعتکاف دانشجویی گفت: با توجه به تعطیلات بین ترم، برداشت ما این است که مانند سال های گذشته استقبال زیادی از اعتکاف دانشجویی صورت نگیرد. بر همین اساس ۱۴۰ مسجد دانشگاهی در سراسر کشور با ظرفیت ۴۰ تا ۵۰ هزار دانشجو آماده پذیرش دانشجویان معتکف است .

مدیرکل فرهنگی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها از آغاز ثبت نام اعتکاف دانشجویی خبر داد و افزود: دانشجویان می توانند با مراجعه به دفاتر نهاد و مساجد در دانشگاه ها ثبت نام را انجام داده و در اعتکاف ماه رجب شرکت کنند. همچنین در این برنامه پوستر شروع ثبت نام اعتکاف و کتاب دستورالعمل برگزاری اعتکاف رونمایی شد.

کرمی در پایان خاطرنشان کرد: کتاب مذکور دستمایه ای برای مدیریت، مدیران اعتکاف است تا به تمام ابعاد اعتکاف خوب اشراف داشته و از تجربیات دیگران دراین زمینه استفاده کرده و برگزاری اعتکاف فاخری را رقم بزنند

  • گروه خبری : اخرین اخبار
  • کد خبر : 883
کلمات کلیدی
تنظیمات قالب