English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٢٣ آبان ١٣٩٧
-->حکایت غذای نیم پرس
پاسخ معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به ارائه غذای نیم پرس در دانشگاه
به گزارش مفدا ارومیه؛ دکتر آقاپور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در خصوص ارایه غذای نیم پرس در این دانشگاه که اخیرا در برخی کانالهای خبری منتشر شده است مطالب مهمی را بیان کرد.
 ١٣:٤٨ - 1397/08/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
مطالبات صنفی
مطالبات صنفی حق مسلم دانشجویان است
ه گزارش مفدا ارومیه؛ اولین نشست اعضای شورای صنفی دانشکده ها وخوابگاه ها با حضور دکتر علی احمد آقاپور معاون فرهنگی و دانشجویی، غفار آذرنوش مدیر امور دانشجویی،دکتر شهرام خادم وطن مدیر امور فرهنگی، مهران نجف زاده رئیس اداره امور خوابگاه ها، فرید نجفی رئیس اداره رفاه و خدمات دانشجویی، مریم طلوعی رئیس اداره تغذیه و کارشناسان اداره امور خوابگاه ها و نمایندگان شورای صنفی دانشجویان روز دوشنبه ۳۰ مهرماه ساعت ۱۶:۳۰ در سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی تشکیل و دانشجویان به بیان مطالبات صنفی خود پرداختند.
 ١٣:٣٨ - 1397/08/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
غذای نیم پرس
به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند : در وعده ناهار ، منوی خورشت امکان رزرو غذای نیم پرس با قیمت 6000 ریال وجود دارد . لذا در صورت تمایل نسیت به رزرو آن اقدام فرمایید .
 ١٥:٣٠ - 1397/07/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
عزاداری هشتم محرم در صحن ستاد دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
عزاداری هشتم محرم در صحن ستاد دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
با فرارسیدن هشتم محرم معاونت فرهنگی و دانشجویی با همکاری نهاد رهبری دانشگاه مراسم سینه زنی و عزاداری در صحن ستاد دانشگاه را برگزار کرد .
 ١٥:٣٢ - 1397/06/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
وام های اعطایی به دانشجویان در نیمسال دوم سال تحصیلی 96-97
به گزارش رئیس اداره رفاه و خدمات دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه...
به گزارش رئیس اداره رفاه و خدمات دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در نیمسال دوم سال تحصیلی 96-97 تسهیلات رفاهی در قالب وامهای دانشجویی به شرح زیر پرداخت شده است.
 ١٤:٥٣ - 1397/06/26 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>