English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ٠٣ مهر ١٤٠١
-->  چاپ        ارسال به دوست

واکسیناسیون دانشجویان

واکسیناسیون کرونا

دکتر علی احمد آقاپور رئیس کارگروه اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی گفت:در حال حاضر دانشجویان دانشگاههای استان در حال واکسینه شدن می باشند.

به گزارش مفدا ارومیه، دکتر علی احمد آقاپور رئیس کارگروه اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر  دانشجویان دانشگاههای استان در حال واکسینه شدن می باشند.

دکتر آقاپور بیان کرد: به منظور تسهیل و تسریع در امر واکسیناسیون از دانشجویان عزیز تقاضا داریم بعد از ثبت نام در سامانه یکپارچه واکسیناسیون به آدرس salamat.gov.ir  و انتخاب اختیاری یکی از مراکز تجمیعی در سامانه مذکور بعد از دریافت پیامک به مراکز واکسیناسیون دانشجویان مراجعه نمایند، نه به مراکز تجمیعی واکسیناسیون که در سامانه انتخاب نموده اند.

رئیس کارگروه اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا تصریح نمود: دانشجویان هر دانشگاه برای دریافت واکسن خود باید بعد از ثبت نام در سامانه و دریافت پیامک با در دست داشتن کارت دانشجویی و کارت ملی  به دانشگاه محل تحصیل مراجعه نمایند.

وی همچنین افزود: کلیه دانشجویان دانشگاه های غیر انتفاعی ، دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه فنی و حرفه ای طباطبایی بعد از ثبت نام در سامانه یکپارچه واکسیناسیون برای دریافت واکسن خود باید با در دست داشتن کارت دانشجویی و کارت ملی  به دانشگاه آذرآبادگان مراجعه نمایند.

دکتر آقا پور در خصوص دیگر دانشجویانی که بومی شهر ارومیه می باشند ولی محل تحصیل آنها در شهر یا استان دیگر است اظهار داشت: این عزیزان باید بعد از ثبت نام در سامانه واکسیناسیون برای دریافت واکسن با در دست داشتن کارت دانشجویی و کارت ملی  به دانشگاه ارومیه مراجعه نمایند.

در پایان دکتر آقاپور مراکز واکسیناسیون دانشجویان در شهر ارومیه را به شرح ذیل اعلام نمود:

دانشگاه ارومیه - دانشگاه پیام نور – دانشگاه صنعتی ارومیه – دانشگاه آزاد- دانشگاه آذرآبادگان


١١:٣٥ - 1400/06/27    /    شماره : ٣٨٥٧٣    /    تعداد نمایش : ٤١٠خروج